Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально - технічне забезпечення
ЦПО "Вектор"

Відповідно до ст.27 Закону України «Про позашкільну освіту» (зі змінами від 28.09.2017) до матеріально-технічної бази закладу позашкільної освіти належать приміщення, споруди, обладнання, засоби зв'язку, транспортні засоби, земельні ділянки, рухоме і нерухоме майно, що перебуває у його власності або у повному господарському віданні, оперативному управлінні, орендоване чи надане йому засновником (власником).

Центр позашкільної освіти "Вектор" займає приміщення за  адресою: провулок 2-й Лісопарківський, будинок 5. Навчальні кабінети та адміністративне приміщення центру позашкільної освти "Вектор" розташовуються в двох поверховому будинку. Навчальні приміщення обладнані відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов працюючим та вихованцям.

Основні показники

За проектом

Фактично

1.

Кількість споруд та будівель

2.

Контингент учнів

3.

Загальна площа забудов в тому числі:

Основна будівля (м²)

Сарай (м²)

427(м²)

427(м²)

4.

Загальна площа приміщень в тому числі:

Основна будівля (м²)

Сарай (м²)

743,5(м²)

743,5(м²)

5.

Загальна площа земельної ділянки (м²) в тому   числі:

- спортивна зона

- господарська зона

- зони відпочинку(м²)

- площа земельної ділянки під забудовами (м²)

3600(м²)

3600(м²)

6.

Загальна площа закріпленої території (м²)

КОМУНІКАЦІЇ ТА СИСТЕМИ ЗАХИСТУ СПОРУД

Назва систем

Характеристика систем

Наслідки перевірки

Система опалення

Центральна

Все в робочому стані

Система вентиляції

Загальна,обмінна

Система водопостачання

Міський водопровід

Система очистки

Центральна каналізація

Система газопостачання

Система електрозахисту

Заземлення і занулення силового   освітленого електроустаткування і   електропроводів

Наслідки перевірки занесені до   протоколу з оцінкою «задовільно»

Система пожежного захисту

Вогнегасники

Перезаряджені

До складу навчальних приміщень входить вісім навчальних кабінетів загальною площею 247,02 м2

До адміністрації входить три  кабінети та приймальня загальною площею 92,56 м2

Всі приміщення ЦПО "Вектор"  відповідають пропонованим санітарно - гігієнічним вимогам. Кабінети оснащені необхідним обладнанням, навчальними меблями. Щорічно проводиться косметичний ремонт. Це дозволяє підтримувати приміщення в хорошому стані. У приміщеннях є аптечки першої допомоги, є санвузли. Адміністрація ЦПО "Вектор" підключена до мережі Інтернет, є телефонний зв'язок.

Навчальні кабінети і коридори оформлені тематичними стендами, що містять корисну для дітей та їх батьків інформацію, організована виставка робіт учнів та оформлені інформаційні стенди з копіями нормативних документів, інформацією про діяльність, про результативність, обладнаний стенд щодо дотримання правил техніки безпеки, пожежної безпеки і охорони праці учасників навчально-виховного процесу.

Розроблено інструктажі з техніки безпеки для учнів. Щорічно укладаються договори на проведення медичних оглядів для працівників. Установа обладнано тривожною кнопкою

Матеріально-технічна база дозволяє вести повноцінний навчально-виховний процес.