Платні послуги

Про надання платних освітніх послуг

У 2023/2024 навчальному році у комунальному закладі «Центр позашкільної освіти "Вектор" Харківської міської ради» платні послуги не надаються.

Платні послуги надаються відповідно до:

законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про позашкільну освіту", "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", "Про державний бюджет України", "Про благодійництво та благодійні організації", Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456 - VI, Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755 - VI, наказу Міністерства фінансів України від 23.07.2010 №736/902/758 "Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами".

Відповідно до калькуляції вартості навчання дитини, яка погоджена в Управлінні освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради та затверджена директором закладу, здійснюється плата батьками за навчання дітей у гуртках з 1 по 5 число кожного місяця через відділення будь-якого банку.

Кошти, одержані від навчання дітей у платних гуртках, використовуються на виплату заробітної плати керівникам гуртків, які їх ведуть, їх щорічну основну відпустку, обслуговуючому та адміністративному персоналу, на оплату комунальних послуг та господарських потреб, на поновлення матеріально-технічної бази гуртків.