Дистанційне навчання у воєнний час

Нормативні документи

Рекомендації щодо організації освітнього процесу, викладання предметів

Бесіди та поради щодо правил поведінки в умовах воєнного стану

Психологічна підтримка учнів та педагогів

Під час організації дистанційного навчання рекомендуємо використовувати методичні рекомендації щодо навчання за допомогою дистанційних технологій в позашкільній освіті (лист МОН від19.05.2020 № 6/643-20) (https://mon.gov.ua/ua) та відповідні навчальні матеріали, розміщені на сайтах та соціальних сторінках державних центрів позашкільної освіти: Національний центр«Мала академія наук України», Facebook-сторінка; Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Telegram-канал;Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді; Український державний центр позашкільної освіти.

Проведення гурткової роботи  здійснюєтьсяся  за розкладом занять на 2023/2024 навчальний рік.

Для організації дистанційного навчання у нашому закладі використовують

1. Хмарні технології (Google додатки), а саме:

- Пошта,

- Диск, на якому розміщуються завдання від керівника гуртка, та можливість користуватись Документами (сумісна робота з текстовими документами), Таблиці, Форми (тести, анкетування)

- Youtube (створення прямих ефірів, з можливістю спілкування в чаті).

2. Мобільні та десктопні месенджери для організації зворотнього зв’язку (Viber, Skype, Telegram, Facebook, WhatsApp);

3. Відеоконференції за допомогою сервісів:

· Zoom (організація відеоконференцій, прямих трансляцій в безкоштовній версії від 3-х до 40 учасників протягом 40 хвилин)

· Skype для індивідуальних відеозв’язків або для групи учнів (до 10 користувачів)

· Прямі трансляції у Facebook та в інших соціальних мережах (Instagram, Twitter)